Na ndiqni
  • Dhelprat e natës

    Dy dhelpra të kuqe të Arabisë janë të zbukuruara në sfondin e dritave të qytetit. Kafshët janë më aktive gjatë natës, duke kërkuar ushqim të brejtësve të vegjël, zogjve, dhe nganjëherë të rrugës. Foto është publikuar nga nationalgeographic./BS

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test