Na ndiqni
  • Perëndimi italian

    Vernazza është një nga pesë qytetet që përbëjnë Cinque Terre, Itali. Fshati i peshkimit është pothuajse 1000 vjeçar dhe është afër trafikut të makinave. Fotoja është realizuar nga fotografi Marco de Maio, e publikuar tek Nacional Geographic.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test