Na ndiqni
  • Era rrëzon pemën

    Një pemë është rrëzuar nga erërat e forta në rrugën “Luan Haradinaj” në qendër të Prishtinës më saktësisht tek Stacioni i Policisë Qendër. Në vend të ngjarjes kanë dal policia dhe me ç’rast asnjë veturë nuk është duke u lejuar që të kalojë, deri sa të largohet pema e rrëzuar.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test