Na ndiqni
  • Patat e borës në fluturim

    Pata dëbore në shenjtëroren e zogjve Terra Nova në Richmond, Kanada. Rreth 100,000 pata të borës kanë zbritur mbi shenjtëroren e zogjve të Terra Nova për t'u ushqyer para se të nisen në jug drejt destinacioneve të ngrohta, duke përfshirë shtetet e SHBA të Uashingtonit dhe Kalifornisë. Fotoja është realizuar nga Andrew Soong/Xinhua/Barcroft Images, e publikuar tek The Guardian.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test