Na ndiqni

Formula 1

Zogu shkakton aksidentin e motoçiklistëve që ecnin me 185 km/h

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 14:22
Pamje nga videoja

Gjatë një gare, dy motoçiklistë që duket se  ecnin me 185 km/h, janë përplasur me një zog.

Njërit prej motoçiklistëve, zogu i erdhi fluturim drejt e në fytyrë, duke bërë që të humbiste ekuilibrin dhe të përplasej me motoçiklistin tjetër.

Fatmirësish asnjë prej tyre nuk ka dëmtime serioze.

Video e publikuar në youtube është publikuar pak ditë më parë, kur mendohet të ketë ndodhur edhe aksidenti i shkaktuar në Australi.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test