Na ndiqni

Filma

Ja kur do shfaqet sezoni i fundit i 'Game of Thrones'

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 07:16
‘Game of Thrones’

‘Game of Thrones’ ëshë një ndër serialet më të suksesshme. Nga fansat pritet që të publikohet sezoni i 8 dhe i fundit i serialit.

Janë bërë shumë spekulime se sezoni i tetë i serialit ‘Game of Thrones’ mund të shtyhet akoma më shumë. Por është pikërisht  HBO,  televizioni që shfaq  këtë serial ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ndejkësit e Game of Thrones.

HBO lajmëron se sezoni i tetë i ‘Game of Thrones’ do të fillojë të shfaqet në muajin prill të vitit 2019. Ky sezon do të ketë më pak episode, por thuhet se një episode mund të zgjasë më shumë se një orë.

Image
Syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test