Na ndiqni

Filma

Ky është traileri zyrtar i ‘The Predator’

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 22:28
‘The Predator’

Është lëshuar traileri përfundimtar i ‘The Predator’ para se të dalë muajin e ardhshëm.

Në film marrin pjesë Boy Holbrook, Sterling K.Broën dhe Olivia Munn.

‘The Predator’ del më 14 shtator nëpër kinema.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test