Na ndiqni

Filma

Publikohet trajlleri i “Bad Times at the Royale”

Nga: Mediat Shqiptare Më: 8 qershor 2018 Në ora: 08:16
Bad Times at the El Royale

U publikua trajlleri debutues i Bad Times at the El Royale dhe gjithë yjet e famshëm janë përfshirë në kët dyminutësh.

Kasti i aktorëve përbëhet nga Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm, Cailee Spaeny, Lewis Pullman, Nick Offerman dhe Chris Hemsworth dhe filmi pritet të dalë në kinema më pesë tetor të këtij viti.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test