Na ndiqni

Filma

Lajm i mrekullueshëm për të gjithë adhuruesit e këtij seriali: realizohen edhe dy sezone të tjera

Nga: Mediat shqiptare Më: 13 maj 2018 Në ora: 12:17
Outlander

Adhuruesit e serialit Outlander ose E huaja duhet të gëzohen pasi është vendosur më në fund se do të realizohen edhe dy sezone të tjerë, pra sezoni i 5 dhe i 6 i tij. Konfirmohet lajmi i mirë për vazhdimin e historisë së personazheve të dashur Claore dhe Jamie.

Ata do të përballen me të tjera emocione aventura sfida. Aktualisht po xhirohet sezoni i 4 në Skoci me 13 episode bazuar në librin e 4 të Diana Gavaldon - Drums of Autumn. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test