Na ndiqni

Ferizaj

Humb një person në Ferizaj

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 12:25
Ferizaj

Policia e Kosovës dje ka marrë një informatë nga një grua se djali i saj pasi ka dalë nga shtëpia nuk është kthyer më dhe nuk e di vendodhjen e tij.

Për këtë rast Policia e Kosovës është duke hetuar.

Klan Kosova
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test