Na ndiqni

Ferizaj

Kryetari Svarqa mori mbështjetje nga shumë takime që pati gjatë ditës

Nga: Mediat Shqiptare Më: 16 nëntor 2017 Në ora: 17:00
Muharrem Svarqa

Kryetari aktual i komunës së Ferizajt i cili është edhe kandidati i degës së LDK-së edhe për një mandate në Muharrem Svarqa ka zhvilluar sot shumë takime me biznese , gra e banorë të shumë fshatrave të komunës së Ferizajt. 

Ai gati në të gjitha takimet që zhvilloi ka ripërsëritur se 4 vite nuk kanë qenë të mjaftueshme për të kryer të gjitha projektet e nevojshme për përmirsimin e jetës së qytetarëve.

Ndërsa ka kërkuar besimin e qytetarëve ferizajas të dielen që të vazhdohet puna e mrekushulluieshme që është bërë poër këto 4 vite. Ai po ashtu ka porositur që të gjithë qytetarët që të jenë të vëmëndshëm të dielen dhe të hedhin votën për programin qeverisës të LDK ku fitojnë të gjithë dhe nuk humb askush.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test