Na ndiqni

Evropë

Tërmet në rajon dhe Evropë

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Disa tërmete janë ndjerë në Ballkan dhe Evropë në orët e para të mëngjesit.

Një termet prej tre ballë që kanë goditur Greqinë është ndjerë edhe në Dojran, termetet janë regjistruar edhe në Turqi dhe Rumani.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test