Na ndiqni

Evropë

Tërmet në rajon, dridhjet ndjehen edhe në Maqedoni

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 09:31
Foto

Një termet prej tre ballë që ka goditur Greqinë është ndjerë edhe në Dojran.

Disa tërmete janë ndjerë në Ballkan dhe Evropë në orët e para të mëngjesit.

Një termet prej tre ballë që ka goditur Greqinë është ndjerë edhe në Dojran, termetet janë regjistruar edhe në Turqi dhe Rumani.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test