Na ndiqni

Durrësi

Përmbytet Durrësi

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 07:27
Foto

Reshjet e dendura të shiut, që nga mbrëmja e djeshme, kanë shkaktuar probleme në shumë rrugë të Durrësit.

Rrjeti i kanalizimeve nuk e ka përballuar dot situatën dhe në zona të caktura kalimi ka qënë i pamundur si për kalimtarët, ashtu edhe për makinat.

Reshjet intensive në Durrës nisur që dje kanë vazhduar edhe në orët e para të mëngjesit me intensistet

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test