Na ndiqni

Durrësi

E rrallë në Durrës, kapet peshkaqeni 400 kg

Nga: top channel Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 11:25
Një peshkaqen rreth 4 metra

Një peshkaqen rreth 4 metra i gjatë është kapur në Durrës.

Mësohet se peshkaqeni peshon rreth 400 kg dhe sipas marinarëve, kjo është hera e parë që kapin një peshkaqen kaq të madh.

Ai u kap në 100 metra thellësi.

top channel
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test