Na ndiqni

Durrësi

Probleme me internetin, ndalen procedurat në doganën e Durrësit

Nga: top channel Më: 4 shtator 2018 Në ora: 09:11
Ilustrim

Një problem me linjën e internetit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ka paralizuar punën në doganën e Durrësit.

Procedura e kalimit është bllokuar për dhjetëra mjete, si rrjedhojë e pamundësisë së përpunimit të dokumentacionit të tyre.

Porti i Durrësit vijon të ketë një fluks të lartë udhëtarësh, kryesisht në dalje, me shqiptarët që jetojnë në Itali dhe po rikthehen pas pushimeve në atdhe.

top channel
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test