Na ndiqni

Durrësi

Rikthehen vjedhjet e automjeteve në zonën e Plazhit në Durrës

Më: 25 gusht 2018 Në ora: 17:17
Ilustrim

Rikthehen vjedhjet e automjeteve tip “Benz” në zonën e Plazhit në Durrës. Dy të tilla janë vjedhur gjatë natës së shkuar (24.08.2018) në lagjen nr. 13.

Sipas njoftimit të policisë, pre e hajdutëve ranë mjetet e shtetasve: I.S., vjeç 34 dhe N.Ç., vjeç 27.

Policia thotë se për të dyja vjedhjet ka nisur puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve, neni 134 i Kodit Penal.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test