Na ndiqni

Dieta

Të bësh ushtrime me kungull

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 08:01
Foto

Nëse qëllimi juaj është të bëni një trup seksi dhe të formësuar, atëherë do të gjeni mënyrën më të lehtë për të arritur këtë gjë.

Një trajner ka shfrytëzuar rastin e Natës së Shtrigave për të bërë ushtrime me kungull,

Ai bën ushtrime që janë të lehtë dhe efikase. Shikoni këtë video interesante.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test