Na ndiqni

Diaspora

Trafikonin kokainë dhe kanabis në Athinë, në pranga 2 shqiptarë

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 12:44
Foto

Policia greke ka goditur një grup që trafikonte drogë në zona të ndryshme të Athinës. Në pranga janë vënë dy shqiptarë dhe një grek.

Në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar 2,7 kg kokainë dhe 3,4 kg kanabis, si dhe 14.000 euro, tre automjete dhe nje motociklete.

Mësohet se grupi dispononte dhe një laborator të përpunimit të kokainës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test