Na ndiqni

Bota e Yjeve

Diana paraqitet me një fustan elegant, lë pa frymë me bukurinë e saj

Më: 5 mars 2019 Në ora: 15:51

Bukuroshja Diana Avdiu ka bërë një set tepër të nxehtë me fotografi

Ish Miss Kosova, e cila jeton mes Kosovës dhe Amerikës, ka ardhur me një set fotografish ku ka të veshur fustane elegante.

Ajo që dihet është se në këtë foto sesion janë pjesë e një koleksioni që quhet Built Yourself UP.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test