Na ndiqni

Bota e Yjeve

Bebe Rexha ‘sfidon’ Madonën me veshjen e saj

Më: 5 mars 2019 Në ora: 15:35

Bebe Rexha ‘sfidon’ Madonën me sytjenat e lëkurës përderisa del nga emisioni “Late Show”. Kohët e fundit ajo ka pasur grindje me babain e saj për veshjet provokative.

Por të hënën, Bebe Rexha, u duk në emisionin “Late Show” me Stephen Colbert, për të performuar hitin e saj më të ri “Last Huarrh” dhe i la pak vend imagjinatës në dukjen e saj.

Ylli, 29 vjeçarja, sfidoi sytjenat ikonike të Madonës. Me sytjenat e saj të lëkurës. Ajo u duk të krenohej me veshjen e saj, duke larguar pallton e saj në mënyrë që të shihet më mirë.

Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test