Na ndiqni

Bota e Yjeve

Anastasia nuk përton, linjat në fustan të bardhë i ekspozon!

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 10:20

Është një nga femrat më seksi në botë dhe këtë gjë e dëshmon edhe në postimet që bënë. Anastasia Kvitko edhe në fotografinë e fundit që ka publikuar ka mahnitur me linjat.

Në një fustan të bardhë, bukuroshja ruse ka ekspozuar gjoksin dhe belin e hollë derisa nuk la shumë vend për imagjinatë. Ndryshe, ajo numëron mbi 9 milionë ndjekës në ‘Instagram’ të cilët nuk heziton të provokoj me pozat e saj atraktive.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test