Na ndiqni

Bota e Yjeve

Rita vlerësohet mirë nga kritika për stilin e saj në Oscars

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 09:59

Këngëtarja kosovare Rita Ora është vlerësuar për paraqitjen e saj në Oscars. Ajo është paraqitur me një veshje të veçantë dhe bashkë me Miley Cyrus dhe Kendall Jenner ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Rita kishte të veshur një veshje të zezë, si korset derisa asaj i dukeshin edhe të brendshmet e saj. Shumicën e mbrëmjes Rita ka qenë e shoqëruar nga modelja e njohur Rosi Hutington Whitley.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test