Na ndiqni

Bota e Yjeve

Ikonë e modës, Rihanna lë pa fjalë me veshjen!

Më: 30 janar 2019 Në ora: 14:23

Këngëtarja e njohur botërore, Rihanna natën e mbrëmshme është fotografuar nga paparacit në New York. E veshur me një fustan të bardh  kombinuar me pallton ngjyrë rozë të lehtë, ajo dukej shumë në formë dhe e bukur. Rihanna pamjen e kishte kompletuar me buzëkuqin dhe grimin e lehtë, duke sjell kështu një stil të viteve të 80-ta.

Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test