Na ndiqni

Bota e Yjeve

Ka pasion futbollin dhe palestrën, supermodelja “tërbon” fansat në “Instagram”

Më: 29 janar 2019 Në ora: 11:26

Me më shumë se 10 milionë ndjekës në “Instagram”, Zhozelin Kano është ndër femrat më të preferuara në rrjetet sociale. Modelja me origjinë meksikane që jeton në Amerikë, ka rrëfyer edhe pasionet e saj, të cilat janë palestra dhe futbolli.

Bukuroshja kalon orë të tëra çdo ditë duke bërë fitnes dhe rezultati nuk ka nevojë për shumë koment, pasi format e saj trupore të lënë pa frymë. Modelja gjithashtu njihet edhe si një tifoze e skuadrës së futbollit Nju Jork Siti.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test