Na ndiqni

Bota e Yjeve

Dy datat e mundshme për dasmën e Vesës dhe Skerdit

Më: 28 janar 2019 Në ora: 12:04

Kanë kaluar disa javë që ata janë fejuar. Syri Kosova, përmes burimeve pranë çiftit, ka mësuar se reperi Skerdi dhe gazetarja Vesa Rama po diskutojnë dy data të mundshme për dasmë.

E para, është data 14 shkut, kur festohet dita e të dashuruarve, ndërsa, e dyta është 20 prilli, kur Vesa feston ditëlindjen. Se kur do ndodh kjo ceremoni martese, do e mësojmë me kohë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test