Na ndiqni

Bota e Yjeve

Modelja e njohur italiane tifoze e zjarrtë e Juventusit

Më: 28 janar 2019 Në ora: 09:57

Modelja Taylor Mega është një ndër personazhet më të komentuara në “Reality Show” e famshëm italian, “Isola dei famosi”.

24-vjeçarja njihet si një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Juventusit. Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku fotot e postuara prej saj janë tepër provokuese dhe nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

Image
Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test