Na ndiqni

Bota e Yjeve

Verë n’dimër për këtë bukuroshe, zhvishet në temperatura minus

Më: 5 janar 2019 Në ora: 19:55
Katie Salmon

Është dimër dhe temperaturat janë të ulëta, por kjo nuk po e pengon aspak Katie Salmonin.

Ylli i “Love Island” të premtën bëri të dukej sikur të ishte korrik, pasi u pa në një klub nate në Londër, shkruan Daily Mail.

22-vjeçarja ka provokuar fort me një fustan të shkurtër të guximshëm, me të cilën tregoi format e saj tejet seksi.

Image

 

 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test