Na ndiqni

Bota e Yjeve

Këngëtarja 49-vjeçare tregon format bombastike me bikini

Më: 5 janar 2019 Në ora: 19:53

Këngëtarja e famshme Mariah Carey ka treguar linjat e saj me bikini këtë të premte, teksa po pushonte në resortin e saj luksoz në Saint Barthelemy të Gustavias.

49-vjeçarja shfaqet me unazë dhe byzylykë të shndritshëm teksa ka dalë nga pishina.

Image
Image

 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test