Na ndiqni

Bota e Yjeve

Rita Ora në lidhje të re

Nga: Mediat Shqiptare Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 19:43
Rita Ora

Si do të dëshironit një histori lajmesh për një çift paksa të papritur të famshëm?

Sipas raporteve, Eyal Booker nga Love Island dhe Rita Ora janë në lidhje.

E gjitha filloi kur 23-vjeçari Eyal u njoftua me Ritën, 28, përmes mikut të saj Vas Morgan, i cili luajti në E4 Celebs Go Dating with Eyal.

Eyal dhe Rita u vunë re duke lënë Londrën vikendin e shkuar, duke hapur thashetheme për një lidhje serioze.

Duke folur për The Sun,  një burim tha se Rita dhe Vas janë miq shumë të afërt.

"Ai i beson Eyal dhe e dinte se ai dhe Rita do të ishin në lidhje. Vas, Eyal dhe motra e Rita ishin të vetmit që e shihnin atë nga ana e skenës në koncert, duke dëshmuar se ai tashmë është pjesë e rrethit të saj të brendshëm", ka thënë burimi.

Rita u nda nga muzikanti amerikan, Andrew Watt, muajin e kaluar, ndërkohë që Eyal ishte në lidhje me yllin e TOWIE Chloe Sims.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test