Na ndiqni

Bota e Yjeve

Së shpejti nënë? Rozana Radi shprehu dëshirën e saj më të madhe para publikut

Nga: Mediat Shqiptare Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 18:37
Rozana Radi

Këtë të diel, këngëtarja e njohur Rozana Radi prezantoi këngën e saj tek “Kënga Magjike”. Por para se të performonte baladën “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, ajo duhej që t’u përgjigjej disa pyetjeve.

Teksa ajo qëndronte para pesës së Krishtlindjes në studio dhe vendose zbukurimet, Rozana shprehu edhe dëshirën e saj më të madhe.

Arditi Gjebrea e pyeti atë se cila është lutja më e madhe që i bën pemës së Krishtlindjes, Radi iu përgjigj: “Të bëhem nënë sa më shpejt…”.

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar nuk dha më detaje, por nëse do të kemi një lajm të gëzuar nga këngëtarja besojmë se do ta ndajë sa më shpejt me publikun.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test