Na ndiqni

Bota e Yjeve

Këngëtarja e njohur shqiptare e pranon troç: Blej rroba te gabi

Nga: Mediat Shqiptare Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 18:31
Flaka Krelani

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Why not”, ku gjatë intervistës ka folur hapur dhe pa komplekse.

Moderatorja e ka pyetur këngëtaren se cila është gjëja që i pëlqen të bëjë më shumë në Tiranë, të cilën nuk mund ta bëjë në Kosovë. Kur dha përgjigjen, Flaka i ka lënë të gjithë gojëhapur.

“Shkoj tek gabi për të blerë rroba”, është përgjigjur ajo troç, duke pranuar publikisht vjen enkas në Tiranë për të blerë rroba të përdorura.

Ndonëse artistët njihen për ekspozimin e një jete luksoze dhe veshjeve firmato e të shtrenjta, Flaka zgjedh të bëjë diferencën.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test