Na ndiqni

Bota e Yjeve

Me veshje e trup si të një 20 vjeçareje, Albërie Hadërgjonaj me befasi

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 09:27
Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtarët që i kushton tej mase rëndësi dukjes dhe paraqitjes së jashtme.

Ajo e ka dëshmuar që e do stilin dhe që dëshiron gjithë të duket sharmante.

Këngëtarja madje befason me linjat e saj trupore, veçmas në fotografinë e fundit, ku shfaqet tejet atraktive në të bardha dhe çizme të gjata.

Përmes kësaj fotografia ajo paralajmëron diçka të re, që siç duket bëhet fjalë për një videoklip.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test