Na ndiqni

Bota e Yjeve

Rita Ora ka filluar një lidhje të re dashurie?

Nga: Mediat Shqiptare Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 12:52
Rita Ora

Rita Ora është e njohur për stilin  e saj të veçantë në çdo paraqitje, shkruan DailyMail.

Të premten, këngëtarja po shijonte një natë në një klub të arteve në Nottin Hill,  në shoqëri të dashurit të saj 21 vjeçar, sipas DailyMail.

Rita, kishte veshur një fustan të bardhë të ngushtë bashkë me një pallto të gjatë, këngëtarja kishte ekspozuar paksa gjoksin e saj në bluzën e saj të brendshme.+

Me një makijazh të thjeshtë dhe flokët e saj bionde, Rita shkëlqej natën e së premten në Island.

Ndryshe, Rita të premten publikoj albumin e saj ‘Phoenix’, i cili u prit shumë mirë nga fansat e saj.Albumi mban gjithsej 16 këngë, po ashtu edhe hitet të cilat i ka publikuar si ‘Let me love u‘, ‘Girls‘ etj.

Image

 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test