Na ndiqni

Bota e Yjeve

A janë në një lidhje Demet Ozdemir dhe Can Yaman? Flet troç aktori

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 07:37
Demet Ozdemir dhe Can Yaman

Aktorja e njohur turke  Demet Ozdemir është ndarë para pak javësh me të dashurin e saj aktorin tjetër turk Seçkin Ozdemir.

Ato u ndan vetëm pak javë pasi lidhja u bë publike në media ky lajm u konfirmuar pasi dyshja fshinë  fotot me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Por fansat kanë nisur menjëherë supozimet mbi arsyet e ndarjes.

Duke qenë se Demet po luan së fundmi krah Can Yaman në serialin “Erkenci kuç”, ata kanë bërë fajtor aktorin në fjalë për ndarjen.

Madje disa ditë më parë të dy aktorët janë  fotografuar  në një lokal të Stambollit, ku ato ishin 'arratisur'  së bashku pas festës së ditëlindjes së mikut të tyre.

Në foton e publikuar nga mediat turke duket Can i cili prek në faqen Demet dhe menjëhere u hap lajmi se te dy aktrorët janë në një lidhje.

Nisur nga këto thashetheme aktori që është bërë së fundmi një ndër personazhet më të përfolur të momentit, i cili po çmend Turqinë dhe femrat lënë kokën pas tij, deklaroi: Çfarë dashurie, Ska dashuri’.

Image
Image

 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test