Na ndiqni

Bota e Yjeve

Xhensila sjell atmosferën e festave të fundviti, vjen mahnitëse

Nga: Indeksonline Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 23:58
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo njihet për ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë, ndërsa këtë e tregon në çdo paraqitje.

Këngëtarja simpatike është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale.

Në një postim të bërë këtë herë, Xhensila ka sjellur atmosferën e festave të fundvitit e që padyshim të gjithë e pëlqejmë.

Ajo në këto imazhe përveq se e lumtur dukej për mrekulli.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test