Na ndiqni

Bota e Yjeve

Kendall Jenner i uron ish dhëndrit fitoren

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 16:15
Kendall Jenner

Modelja Kendall Jenner, ishte në publik duke shikuar lojën e basketbollit, që u zhvillua në Filadelfia të premten.

Aty luanin ekipet Cleveland Cavaliers  dhe Philadelphia, ku Cleveland Cvalier fitoi me 76 pikë të shënuara.

Aty luante ishi i Khloe Kardashian, Tristan Thompson të cilit fitorja iu urua nga Kendall Jenner e cila ishte aty.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test