Na ndiqni

Bota e Yjeve

Në hapat e para të modelingut, por kushërira e futbollistit të njohur “tërbon” Brazilin

Nga: Mediat Shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 15:01
Filipe Kutinjo

Filipe Kutinjo është një ndër futbollistët më të mirë për skuadrën e Barçës dhe gjithashtu një ndër lojtarët më të dashur në shteti i tij.

Por duket sikur brazilianët nuk do të “dashurohen” vetëm me lojtarin e kombëtares së tyre, por edhe me kushërirën e tij që sapo ka hedhur hapat e para në botën e modelingut.

Tereza Kutinjo ka çdo gjë për të arritur atje ku do dhe duket se me format fizike të saj nuk do të jetë shumë e vështirë.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test