Na ndiqni

Bota e Yjeve

Kida bëri ndryshimin drastik dhe fansat nuk po e njohin më

Nga: Mediat Shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 13:49
Kida

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Kida, ka preferuar që prej fillimit të karrierës e deri më sot t’i mbajë flokët e zeza, duke bërë ndonjë ndryshim të vogël me ngjyrat.

Por mesa duket ka ardhur koha që edhe ajo të bëjë ndryshime rrënjësore, e të befasojë të gjithë fansat e saj.

Në profilin e saj në “Instagram”, Kida i ka habitur të gjithë kur është shfaqur bionde.

Pavarësisht se ende nuk e dimë nëse ndryshimi i Kidës është i përkohshëm, me paruke apo i përhershëm, mund të themi se ajo ka mbetur shumë e kënaqur me rezultatin.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test