Na ndiqni

Bota e Yjeve

Modelja australiane që ‘çmendi’ rrjetin me imazhet e fundit

Nga: Mediat shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 10:20
Emily Sears

Një ndër modelet më të njohura në botë është edhe Emily Sears.

Emily Sears është emër shumë i kërkuar në botën e modës dhe shumë e ndjekur në rrjete sociale.

Në këto rrjete ajo nuk i kursen imazhet joshëse, të realizuara në fotosesione të ndryshme, ashtu siç bëri edhe së fundi.

Emily ka realizuar disa fotografi të reja, në të cilat vjen atraktive vetëm në të brendshme.

Kujtojmë që vetëm në Instagram, Emily Sears ka afro 7 milionë ndjekës, ndërsa komentohet shumë për format trupore.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test