Na ndiqni

Bota e Yjeve

Çifti i njohur në “krizë”

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 09:21
Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Muajin e kaluar në media ishte raportuar se modelja e njohur, Irina Shayk dhe burri i saj, Bradley Cooper tashmë një kohë nuk kanë marrdhënie të mira dhe po jetojnë ndaras. Por, çfarëdo që ka ndodhur në mes tyre në “prapaskenë”, ata duket se ende janë një çift.

Irina dhe Bradley u kapën në fotografi nga paparacit si familje, në Santa Monica me vajzën e tyre një vjeçare, Lea De Seine Shayk Cooper.

35 vjeçarja dukej shumë e bukur dhe shumë e thjeshtë në këto fotografi, e njëkohësisht rehat me të dashurin e saj dhe vajzën e tyre, por sipas PageSix edhe pse ata janë në lidhje qe tri vite, marrdhënia e tyre muajve të fundit nuk ka qenë aspak e mirë.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test