Na ndiqni

Bota e Yjeve

Kylie Jenner bën të qartë se është Mbretëresha e vitit 2019

Nga: Mediat shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 07:22
Kylie Jenner

Kalendari vjetori i Kylie Jenner do të dalë në shitje të premten. 

Dhe miliarderja më e vogël në botë zbuloi disa nga fotot më 119 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 

Mongolja e kozmetikës bëri të qartë se do jetë 'Mbretëresha e vitit 2019' ndërsa pozoi me një kurorë në kokë.

Kylie vuri në pah format e saj bombastike me një fustan stofi ngjyrë ari ndërsa në qafë mbante një gjerdan ekstravagant me kryq.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test