Na ndiqni

Bota e Yjeve

Priyanka dhe Nick festojnë festën me familje

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 17:00
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Priyanka Chopra ka postuar një foto të darkës për ditën falënderuese.

Ajo ishte me të dashurin e saj, Nick Jonas dhe familjet e dy palëve.

Chopra poshtë fotos kishte uruar festën dhe kishte thënë se do të jenë familje gjithmonë.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test