Na ndiqni

Bota e Yjeve

E zhveshur në vaskë, e dashura e futbollistit të njohur “tërbon” rrjetin

Nga: Mediat Shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:05
Kaila Kordona

Shpeshherë kemi para foto nga më të ndryshmet dhe nga më ato të cilat nuk i lënë shumë vend imagjinatës nga gratë e futbollistave. Së fundmi është Kaila Kordona një emër të cilën ndoshta nuk e keni dëgjuar, por që i ka vënë “zjarrin” rrjeteve sociale.

Fotomodelja e cila ndodhet në një marrëdhënie me sulmuesin e Kristal Palases, Konor Uikhem së fundmi ka postuar foto shumë të ekzagjeruara ku duket totalisht e zhveshur në një vaskë dhe pranë saj ndodhej dhe një armë. Në këtë foto ajo ndodhet bashkë me mikeshën e saj, Kelli Jhal.

Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test