Na ndiqni

Bota e Yjeve

Vetëm me bikini, Oriola Marashi “tërbon” pushuesit me format bombastike

Nga: Mediat Shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 14:59
Oriola Marashi

Teksa shumica nga ne rrobat e banjës i ka fshehur diku në dollap, modelja e njohur Oriola Marashi ka vendosur që t’i mbajë veshur edhe për ca kohë.

Në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo ka zbuluar se është me pushime në një vend me diell. Modelja ka publikuar një video ku shfaqet duke u relaksuar buzë pishinës.

Gjithashtu Oriola ka postuar edhe dy fotografi shumë “hot”, teksa qëndron e ulur në shezlog. Ajo shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu, ku ekspozon barkun e sheshtë dhe format bombastike.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test