Na ndiqni

Bota e Yjeve

Hygerta Sako zbulon “recetën” e humbjes së kilogramëve të tepërt: Duhet shumë…

Nga: Mediat Shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 14:57
Hygerta Sako

Gazetarja e njohur sportive, Hygerta Sako është një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ish-Missi është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku shpeshherë vendos që të bashkëbisedojë me fansat e saj të shumtë.

Pak kohë më parë, Hygerta mori disa kilogramë më tepër nga sa ishim mësuar të ishte pesha e saj. Por në të njëjtën kohë, ajo punoi fort që të hiqte kilogramët e tepërt e të risjellte linjat e saj perfekte që i ka tani.

E lidhur me këtë, ndjekësit e saj janë kuriozë të dinë se si ra në peshë Hygerta, ndaj dhe nuk ngurrojnë që ta pyesin në rrjetin social “Instagram”.

Një fans e ka pyetur atë se sa kilogramë ka hequr dhe gazetarja sportive është përgjigjur: “12”.

Ndërsa një tjetër i thotë: “Të lutem më trego si ke humbur peshë”. Hygerta i është përgjigjur në “Instastory” dhe i thotë: “Duke ngrënë ushqime sipas grupit të gjakut, aktivitet fizik dhe shumë vullnet”.

Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test