Na ndiqni

Bota e Yjeve

Bebe Rexha nxjerr këmbët dhe gjoksin në Londër

Nga: Mediat Shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 11:15
Bebe Rexha

Ajo gjendet në Evropë aktualisht, për turneun për Krishtlindje.

Dhe pas një dite të ngarkuar në Paris të mërkurën, Bebe Rexha pa dritat e Londrës natën të enjten, ku doli për darkë në vendin e preferuar të të famshmëve në Kensington, The Ivy.

Këngëtarja dukej e mahnitshme e veshur në një fustan të gjate, të hapur përpara, që tregonte gjoksin seksi dhe këmbët.

Ajo dukej bombastike dhe mori gjithë vëmendjen.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test