Na ndiqni

Bota e Yjeve

Erjona Sulejmani i habit të gjithë: Jam beqare, por do të doja edhe…

Nga: panorama Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 10:46
Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani është bërë shumë e njohur në botën e futbollit, si ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar të Zvicrës, Blerim Xhemaili. Megjithatë edhe pas ndarjes nga Xhemaili ajo nuk e humbi famën e saj, pasi shpeshherë është e ftuar nëpër emisionet sportive.

Ndërkohë ajo e ka tërhequr vëmendjen e fansave edhe nga foto që poston në “Instagram”, teksa së fundmi ajo ka marrë shumë pyetje nga fansat e saj të cilave u është përgjigjur hapur.

I preferon djemtë më të vegjël në moshë?

Nuk ka rëndësi mosha.

Do të doje edhe një fëmijë tjetër?

Edhe dy.

Sekreti i bukurisë tënde?

Dashuria.

E ke menduar si mundësi, pjesëmarrjen në Grande Fratelo?

Po.

Pse je vetëm në foto?

Jam beqare.

Projekte për të ardhmen?

Një familje të madhe.

Çfarë të tërheq te një burrë?

Sigurisht që duhet të më “godasë” fizikisht. Adhuroj këmbët plot me muskuj. Por, kur të hapë gojë, duhet të dijë të më më mbajë dhe tërheqë. Koka është thelbësore.

Image
Image
Image
panorama
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test