Na ndiqni

Bota e Yjeve

Kështu fillon ditën Liberta Spahiu, moderatorja ua qelë sytë me këtë imazh

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 09:22
Liberta Spahiu

Liberta Spahiu është një nga prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo krahas angazhimeve si moderatore është prezente edhe me imazh të ndryshme,

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me ngjyra të ndezura, por si çdo herë moderatorja erdhi e këndshme dhe mahnitëse.

“Mirëmëngjesi, pak ngjyra në këtë ditë gaborreske ngjyre hiri”, ka shkruan Liberta ndërsa tregonte se imazhi është shkrepur në Mramor.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test