Na ndiqni

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet e ‘nxehtë’, e shtrirë në shtrat pa sytjena

Nga: Mediat shqiptare Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 20:05
Rihanna

Ajo është ndër femrat më të njohura në botë ku përveç hiteve të panumërta, këngëtarja nga Barbadosi ka edhe linja ‘tmerrësisht’ të bukura.

30 vjeçarja prej kohësh ka lënë anash angazhimet në muzikë duke u përkushtuar në lansimin e linjës së të brendshmeve dhe produkteve të bukurisë në emrin e saj.

Së fundi, Rihanna ka ‘çmendur’ me një imazh të publikuar në ‘Instagram’, në të cilën ka reklamuar të brendshmet nga koleksioni i ri.

Rihanna, ka ardhur më seksi se kurrë më parë në një pozë provokuese me të cilën ka nxitur imagjinatën, e veshur vetëm me të brendshme me ngjyrë të kuqe dhe pa sytjena, këngëtarja dukej tejet joshëse.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test